Kebab Włocławek

Możliwość komentowania Kebab Włocławek została wyłączona 6

Bar Guliwer Włocławek
Podróżowanie samochodem po Polsce
Chociaż ceny na stacjach benzynowych nie są zbytnio niskie, a do tego nasze drogi w dalszym ciągu nie należą do ogólnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, iż zwiedzanie Polski za pomocą samochodu jest beznadziejnym pomysłem. W końcu można wymienić dużo pięknych miast oraz miasteczek bądź tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…
Jeżeli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie Polski, początkowo warto ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyjeżdżamy z Warszawy, warto początkowo pojechać na Mazury. Należy jasno napisać, że przykładowo dwa dni w Rynie to strzał w dziesiątkę.
Mazury są piękne, lecz należy wyruszyć dalej – a może Jastarnia? Ogólnie jedyną wadą naszego morza jest to, iż jest stosunkowo zimne. Jednakże to jedyna wada. Przecież nadbałtyckie plaże są przepiękne. Co potem? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Kilka godzin samochodem od Trójmiasta znajduje się niemniej piękne miasto, mianowicie Toruń. Potem warto kierować się w kierunku południowym – dwa dni w mieście Kraków to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już były w Krakowie, jak najbardziej powinny powtórzyć wycieczkę. Z byłej stolicy Polski warto pojechać chociażby do Zakopanego, czyli stolicy Tatr… To tylko przykładowy plan podróży po Polsce; można być pewnym jednego – warto odkrywać Polskę.
Źródło: https://barguliwer.pl

admin

View all contributions by admin

Similar articles